21.11.15

Sana da Kapak Olsun mu?

Cep telefonlarının hayatımıza girmesiyle birlikte, aksesuarları da hayatımız da önemli bir tutmaya başladı. Özelikle cep telefonu kapakları. Seçtiğiniz kapak bile hakkınızda insanlara bilgi verir ve tarzını göstermeniz için bir araç haline gelebiliyor. Gerçi ben sadece şirinlik peşindeyim. Kimse tarzımı bilmesin:)

Akıllı telefonuma kavuşalı bir sene oluyor. İlk aldığımız gün hemen geç kalmış gibi, direk gidip kapak seçtik. Hani o kadar para verdik, kirlenmesin, çizilmesin, düşerse kırılmasın paniğinde oluyor insan sanırım:) Seçtiğim kapak, ise kapalı cüzdan biçimindeydi. Telefonu oldukça kalınlaştırmıştı ama bana göre şık olmuştu. Üstelik pembeydi:) daha ne olsun. Sonra ki günlerde herkesin pembe kapaklarına bakıp, keşke başka renk seçseydim dediğim çok oldu.:)

15.11.15

Konusarakogren.com İngilizce Eğitimi


İnsanlar kendi dilleri dışında başka bir yabancı dil öğrenmeleri hayatının her alanında karşılarına çıkmaktadır. Bu yüzden bu konuya ağırlık verilmesi gerekir. Yabancı dil dendiğinde akla ilk gelen dil İngilizcedir. İngilizce eğitimi küçük yaşlardan başlanarak lisans eğitiminde dahil verilmektedir. Kreşlerde verilen İngilizce eğitimi hafif ve çocuklar için eğlenceli bir hale getirilmektedir. Bunun yanı sıra okul çağındaki çocuklar İngilizce dersi alarak her yıl bir kademe bilginin seviyesi arttırılarak verilmektedir. İngilizcenin yeri her ülke de bellidir. Ülkeler arası iletişim için ortak dil haline gelen İngilizce, kişilerin öğrenimleri için pek çok yöntemi içinde barındırmaktadır. İnsanlar İngilizce eğitiminde nasıl İngilizce öğrenmek istediklerine karar vermelidirler. Her insan aynı koşul ve şartlarda İngilizce öğrenmedikleri için farklı pek çok yöntem vardır. Günümüzde yapılan İngilizce sınavları için de ayrı bir kurs açılmaktadır. Konuşma ve yazma adına verilen eğitimlerde kişilerin kendilerini geliştirmesi için her yol bulunur.

11.11.15

Şarj edilebilir diş fırçalarına dair doğru bilinen yanlışlar

Manuel diş fırçası şarj edilebilir diş fırçası kadar iyi temizler!


Yanlış.  İlk kullanımdan itibaren şarj edilebilir diş fırçaları manuel fırçalara oranla  2 kat daha fazla plak temizler. Bu özellik dişlerinizin yalnızca dış görünümü için değil, sağlığı için de oldukça önemli. Plak, dişin dış kısmını kaplayan bakteri tabakasıdır. Bakteriler yediğimiz yiyeceklerdeki şekerle beslendikleri için, zamanla asit oluştururlar. Bu nedenle bakterilerin diş yüzeyine yerleşmesi, diş ve diş eti hastalıklarının en önemli sebeplerinden biridir.

Oral-B’nin elektronik fırçalarının tamamında fırça başlıkları yuvarlak olarak tasarlanmıştır. Bu yenilikçi tasarım sayesinde her dönüşte farklı bir açıyla dişin tüm yüzeyinin temizlenmesine olanak sağlar. Küçük boyutuyla her bir dişin yüzeyine ve diş aralarına rahatlıkla ulaşabilir.

2.11.15

Etkili İletişim ve NLP Semineri


3 Kasım, 2015

Fuaye /

Antonina Turizm katkılarıyla


DÜNYA ANCAK BİZ DEĞİŞTİKÇE DEĞİŞECEKTİR!

Gerekli olan, bakış açınızı değiştirerek, içinizdeki olumsuz düşünce, yargı ve inanç kalıplarının yerine, olumlu olan yeni düşünce, yargı ve inanç kalıplarını yerleştirmektir. Bunu da ancak etkin ve güvenli iletişim becerilerini geliştirerek gerçekleştirebiliriz.

Düzenleyen: Antonina Turizm

Konuşmacı: Gülcan Nakipoğlu

Rezervasyon: 444 54 18

*Rezervasyon zorunludur.

*Etkinlik ücretsizdir.